O mnie

O mnie
4.4 (87.5%) 8 votes

Cześć! Nazywam się Beata i moim hobby jest… zdrowy tryb życia!

Interesuje się nie tylko odchudzaniem, ale przede wszystkim zdrowym odżywianiem, szeroko pojętą aktywnością fizyczną- zwłaszcza treningami w domowym zaciszu, z użyciem własnej masy ciała, a także naturalną, bezpieczną dla organizmu suplementacją.

Wbrew pozorom mogę na każdy z podanych tematów sporo powiedzieć. Jakiś czas temu udało mi się schudnąć i to nie kilogram czy dwa. Przez dłuższy czas walczyłam z nadwagą i właśnie ten zdrowy tryb życia sprawił, że w szybkim czasie straciłam ponad 10 kg.

Wiesz, co jest w tym takiego wyjątkowego? Jedni męczą się latami, aby pozbyć się nadwagi czy wyjść z otyłości… Mi wystarczył jeden miesiąc, aby stracić na wadze przeszło 10 kg. To nie jest żart!

Odchudzanie w domu jest możliwe. Ba – powiem nawet, że jest bardziej opłacalne niż odchudzanie na siłowni czy w jakimś centrum fitness – jest tańsze, nie trzeba dojeżdżać, nie musimy spotykać się z innymi, kupować odpowiedniego stroju etc.

Na tym blogu będę dzielić się z Wami moją pasją i doświadczeniami. Jeżeli jesteście ciekawi, jak osiągnęłam swój cel, zapraszam Was do czytania i oczywiście komentowania.

Beti.